O nas

Organizujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat, uczymy programowania oraz powiązanych z nimi elementów nauk ścisłych głównie matematyki i fizyki. Skupiamy się na tworzeniu gier komputerowych, po to by nauka uniwersalnych zasad programowania była przyjemna.
Pierwsze nasze warsztaty odbyły się w 2013 roku w Krakowie, obecnie zajęcia regularne odbywają się w Krakowie przy ulicy Kunickiego 5/122 oraz w wybranych szkołach na terenie Krakowa i okolic.
W większości nasze kursy to autorskie programy przygotowane przez wykładowcę akademickiego we współpracy z informatykami oraz pedagogami. Kursy są z roku na roku doskonalone by były bardziej przystępne dla uczniów.

Narzędzia na jakich pracują nasi kursanci to:

  • stworzone we współpracy inżynierów z google, microsoft i facebook zadania do wykonywania przez najmłodszych kursantów
  • Scratch- język programowania stworzony przez naukowców z Massachusetts Institute of Technology, obecnie jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie
  • Java- obiektowy język programowania, obecnie jeden z najpopularniejszych języków programowania. Java o dorosły język programowania używany w wielu przedsiębiorstwach.
  • HTML 5, CSS 3, Java Script

Nasi instruktorzy to absolwenci informatyki lub kierunków pokrewnych oraz nauczyciele przedmiotów ścisłych.